SE 16-2 125/150
Multislipmaskin SUPRAFLEX, lackade ytor, trä, sten och metall

| Effektförbrukning | 1600 W |
|---|---|
| Spänning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Max. skivdiameter | 150 mm |
| Max. stödplattstorlek | 150 mm |
| Varvtal i tomgång | 800 - 2200 v/min |
| Verktygsfäste roterande slipmaskin | M14 |
| Kabellängd | 4,0 m |
| Kabeltyp | röd kontakt |
| Mått LxBxH | 380 x 150 x 120 mm |
| Vikt | 2,9 kg |



