BSE 16-3 100
Satineringsmaskin


| Effektförbrukning | 1600 W |
|---|---|
| Uteffekt | 950 W |
| Spänning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Borstdiameter | 125 mm |
| Borstbredd | 100 mm |
| Varvtal i tomgång | 1400 - 3900 v/min |
| Verktygsfäste borstslipare | 19 mm |
| Kabellängd | 4,0 m |
| Mått LxBxH | 345 x 215 x 220 mm |
| Vikt | 2,8 kg |