CHE 4-32 R SDS-plus
Borrhammare kombi. 4 kg, SDS-plus




- 1× Chuck (468878)
- 1× Chuck (468851)
- 1× Handtag (436232)
- 1× Djupanslag (417769)
- 1× Transportväska L-BOXX® (414093)
- 1× Insats till transportväska (469041)
| Effektförbrukning | 900 W |
|---|---|
| Spänning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Verktygsfäste borr och mejsel | SDS-plus |
| Max. enkelslagenergi | 4,8 J |
| Varvtal i tomgång | 0 - 850 v/min |
| Slagtal i tomgång | 0 - 3700 v/min |
| Chuck spännvidd | 1,5 - 13 mm |
| Max. borrhålsdiameter betong | 32 mm |
| Max. borrdiameter murverk (borrkrona) | 82 mm |
| Max. borrhålsdiameter trä | 32 mm |
| Max. borrhålsdiameter stål | 13 mm |
| Kabellängd | 4,0 m |
| Mått LxBxH | 400 x 86 x 235 mm |
| Vikt | 4,6 kg |











