GE 6 X-EC
Excentrická bruska na stěny a stropy Giraffe®








- 1× Ochranná podložka (534323)
- 1× Přepravní vak (532234)
- 1× Centering aid GE 6 (535461)
| Příkon | 500 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr brusného talíře | 225 mm |
| Počet otáček na prázdno | 5600 - 8500 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 11200 - 17000 1/min |
| Zdvih | 4 mm |
| Úhel výkyvu na hlavě | 160 ° |
| Upevnění nástroje brusky na stěny a stropy | Suchý zip |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Délka | 1520 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |









