GE 6 X-EC
Seinä- ja kattohiomakone epäkesko Kirahvi








- 1× Suoja-alusta (534323)
- 1× Kuljetuslaukku (532234)
- 1× Centering aid GE 6 (535461)
| Ottoteho | 500 W |
|---|---|
| Jännite | 230 V |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Hiomalautasen halkaisija | 225 mm |
| Tyhjäkäynnin kierrosluku | 5600 - 8500 1/min |
| Tyhjäkäynnin iskutaajuus | 11200 - 17000 1/min |
| Isku | 4 mm |
| Pään kallistuskulma | 160 ° |
| Seinä- ja kattohiomakoneiden työkalun kiinnitin | tarrat |
| Johdon pituus | 4,0 m |
| Pituus | 1520 mm |
| Paino | 2,9 kg |









