BBE 16-3 110
Kartáčovací bruska


| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 950 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 1400 - 3900 1/min |
| Průměr kartáče | 120 mm |
| Šířka kartáče | 100 mm |
| Upnutí nástroje kartáčové brusky | 19 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 335 x 215 x 220 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |

