SE 16-2 125/150
SUPRAFLEX, speciální bruska na lakované povrchy, dřevo, kámen a kov

| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 150 mm |
| Max. velikost podložného talíře | 150 mm |
| Počet otáček na prázdno | 800 - 2200 1/min |
| Upnutí nástroje rotační brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Typ kabelu | Červená zástrčka |
| Rozměry dxšxv | 380 x 150 x 120 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |



