DH 5 SDS-max
Mejselhammare. 5 kg, SDS-max









- 1× Handtag (370916)
- 1× Tub fett (370894)
- 1× Transportväskor (402583)
| Effektförbrukning | 1050 W |
|---|---|
| Spänning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Max. enkelslagenergi | 6,7 J |
| Mejselinställningar | 12 |
| Kabellängd | 4,0 m |
| Mått LxBxH | 445 x 105 x 230 mm |
| Vikt | 5,4 kg |
| Verktygsfäste mejsel | SDS-max |





