BME 14-3 L
Basmotor TRINOXFLEX







| Effektförbrukning | 1400 W |
|---|---|
| Uteffekt | 880 W |
| Spänning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Varvtal i tomgång | 1000 - 3500 v/min |
| Max. verktygsdiameter | 125 mm |
| Max. verktygsbredd | 100 mm |
| Kabellängd | 4,0 m |
| Kabeltyp | röd kontakt |
| Vikt | 2,1 kg |
BME 14-3 L
Basmotor TRINOXFLEX







| Effektförbrukning | 1400 W |
|---|---|
| Uteffekt | 880 W |
| Spänning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Varvtal i tomgång | 1000 - 3500 v/min |
| Max. verktygsdiameter | 125 mm |
| Max. verktygsbredd | 100 mm |
| Kabellängd | 4,0 m |
| Kabeltyp | röd kontakt |
| Vikt | 2,1 kg |