BSE 16-3 100
Satinýrka


| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 950 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr kartáče | 125 mm |
| Šířka kartáče | 100 mm |
| Počet otáček na prázdno | 1400 - 3900 1/min |
| Upnutí nástroje kartáčové brusky | 19 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 345 x 215 x 220 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |