GE 6 X-EC
Giraffe® do ścian i sufitów z głowicą mimośrodową








- 1× Podkładka ochronna (534323)
- 1× Torba transportowa (532234)
- 1× Klucz centrujący do papieru do GE 6 (535461)
| Pobór mocy | 500 W |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Średnica tarczy szlifierskiej | 225 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 5600 - 8500 obr./min |
| Liczba skoków na biegu jałowym | 11200 - 17000 obr./min |
| Skok | 4 mm |
| Kąt nachylenia głowicy | 160 ° |
| Mocowanie narzędzia szlifierki do scian i sufitów | rzepy |
| Długość kabla | 4,0 m |
| Długość | 1520 mm |
| Waga | 2,9 kg |









