SE 16-2 125/150
SUPRAFLEX, de schuurspecialist voor gelakte oppervlakken, hout, steen en metaal

| Opgenomen vermogen | 1600 W |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Max. schijfdiameter | 150 mm |
| Max. formaat steunschijf | 150 mm |
| Onbelast toerental | 800 - 2200 1/min |
| Gereedschapsopname roterende schuurmachine | M14 |
| Kabellengte | 4,0 m |
| Kabeltype | rode stekker |
| Afmeting LxBxH | 380 x 150 x 120 mm |
| Gewicht | 2,9 kg |



