BSE 16-3 100
Satineermachine


| Opgenomen vermogen | 1600 W |
|---|---|
| Afgegeven vermogen | 950 W |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Borsteldiameter | 125 mm |
| Borstelbreedte | 100 mm |
| Onbelast toerental | 1400 - 3900 1/min |
| Gereedschapsopname borstelschuurmachine | 19 mm |
| Kabellengte | 4,0 m |
| Afmeting LxBxH | 345 x 215 x 220 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |