BRE 16-3 125
Rondschuurmachine

| Opgenomen vermogen | 1600 W |
|---|---|
| Afgegeven vermogen | 950 W |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Bandsnelheid | 4.4 - 12.6 m/sec |
| Onbelast toerental | 1400 - 3900 1/min |
| Bandlengte | 760 mm |
| Bandbreedte | 40 mm |
| Geschikt voor max. buisdiameter | 125 mm |
| Kabellengte | 4,0 m |
| Afmeting LxBxH | 495 x 185 x 350 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
