CA2 12/18 230/CEE
Hurtiglader 12/18 V
For lading av 12 og 18 V batteripakker. Med stort LED-fargedisplay for batteridiagnostikk, ladetid og ladestatus. Ladetid 12 V ca. 40 min for 2,5 / 4,0 Ah, ca. 48 min for 5,0 Ah.18 V ca. 40 min for 2,5 Ah, ca. 30/39 min for 4,0 Ah/5,0 Ah og ca. 25/45 min for 4,0 XT/8,0 XT. Takket være en spesiell ladeprosess oppnås 80 % av ladekapasiteten ved 18 V etter ca. 15/25/32 min for 4,0/5,0/8,0 Ah. Med integrert batterikjøling, beskyttelse mot overoppheting, utladning og overbelastning. Inkludert hull for montering på vegg og for oppheng på StackPack-skinnesystemet.





| Inngangsspenning | 230 V |
|---|---|
| Ladestrøm | 11.5 A |
| Veggmontering mulig | Ja |
| Display ladefremdrift | Ja |
| Kabellengde | 1.85 m |
| Mål LxBxH | 185 x 192 x 93 mm |
| Vekt | 1.08 kg |
| Emballasjeenhet | 1 |