BRE 16-3 125
Putkihiomakone

| Ottoteho | 1600 W |
|---|---|
| Antoteho | 950 W |
| Jännite | 230 V |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Hihnan nopeus | 4.4 - 12.6 m/sec |
| Tyhjäkäynnin kierrosluku | 1400 - 3900 1/min |
| Hihnan pituus | 760 mm |
| Hihnan leveys | 40 mm |
| Sopii maks. putken halkaisijalle | 125 mm |
| Johdon pituus | 4,0 m |
| Mitta LxPxK | 495 x 185 x 350 mm |
| Paino | 3,4 kg |
