BBE 16-3 110
Hiomakone


| Ottoteho | 1600 W |
|---|---|
| Antoteho | 950 W |
| Jännite | 230 V |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Tyhjäkäynnin kierrosluku | 1400 - 3900 1/min |
| Harjan halkaisija | 120 mm |
| Harjan leveys | 100 mm |
| Harjahiomakoneen työkalun kiinnitin | 19 mm |
| Johdon pituus | 4,0 m |
| Mitta LxPxK | 335 x 215 x 220 mm |
| Paino | 2,9 kg |

