SE 16-2 125/150
SUPRAFLEX, hiomisen asiantuntija maalatuille puu-, kivi- ja metallipinnoille

| Ottoteho | 1600 W |
|---|---|
| Jännite | 230 V |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Maks. laikan halkaisija | 150 mm |
| Maks. aluslaikan koko | 150 mm |
| Tyhjäkäynnin kierrosluku | 800 - 2200 1/min |
| Epäkeskohiomakoneen työkalun kiinnitin | M14 |
| Johdon pituus | 4,0 m |
| Johtotyyppi | Punainen pistoke |
| Mitta LxPxK | 380 x 150 x 120 mm |
| Paino | 2,9 kg |



