BBE 16-3 110
Εργαλείο βουρτσίσματος


| Ισχύς εισόδου | 1600 W |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 950 W |
| Τάση | 230 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Αριθμός στροφών χωρίς φορτίο | 1400 - 3900 σ.α.λ. |
| Διάμετρος βούρτσας | 120 mm |
| Πλάτος βούρτσας | 100 mm |
| Υποδοχή τροχιστή βουρτσίσματος | 19mm |
| Μήκος καλωδίου | 4,0 m |
| Διαστάσεις ΜxΠxΥ | 335 x 215 x 220 mm |
| Βάρος | 2,9 kg |

