BRE 16-3 125
Bruska na pásové broušení trubek

| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 950 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Rychlost pásu | 4.4 - 12.6 m/sec |
| Počet otáček na prázdno | 1400 - 3900 1/min |
| Délka pásu | 760 mm |
| Šířka pásu | 40 mm |
| Vhodné pro max. průměr trubky | 125 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 495 x 185 x 350 mm |
| Hmotnost | 3,4 kg |
