SE 16-2 125/150
SUPRAFLEX, specjalista do renowacji powierzchni lakierowanych, drewna, kamienia i metalu

| Pobór mocy | 1600 W |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Maks. średnica tarczy | 150 mm |
| Maks. średnica talerza na rzep | 150 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 800 - 2200 obr./min |
| Mocowanie narzędzia szlifierka rotacyjna | M14 |
| Długość kabla | 4,0 m |
| Typ kabla | czerwony wtyk |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 380 x 150 x 120 mm |
| Waga | 2,9 kg |



