BRE 16-3 125
Szlifierka taśmowa do rur

| Pobór mocy | 1600 W |
|---|---|
| Moc oddawana | 950 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Prędkość taśmy | 4.4 - 12.6 m/sec |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 1400 - 3900 obr./min |
| Długość taśmy | 760 mm |
| Szerokość taśmy | 40 mm |
| Odpowiednie do maks. średnicy rury | 125 mm |
| Długość kabla | 4,0 m |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 495 x 185 x 350 mm |
| Waga | 3,4 kg |
