BBE 16-3 110
Satyniarka


| Pobór mocy | 1600 W |
|---|---|
| Moc oddawana | 950 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 1400 - 3900 obr./min |
| Średnica szczotki | 120 mm |
| Szerokość szczotki | 100 mm |
| Mocowanie narzędzia BSE/BBE | 19mm |
| Długość kabla | 4,0 m |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 335 x 215 x 220 mm |
| Waga | 2,9 kg |

