SE 16-2 125/150
SUPRAFLEX, spesialisten på sliping av lakkerte overflater, tre, stein og metall

| Strømforbruk | 1600 W |
|---|---|
| Spenning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Maks. Skivediameter | 150 mm |
| Maks. Underlagsputestørrelse | 150 mm |
| Tomgangshastighet | 800 - 2200 o/min |
| Verktøyholder roterende slipemaskin | M14 |
| Kabellengde | 4.0 m |
| Kabeltype | rød plugg |
| Mål LxBxH | 380 x 150 x 120 mm |
| Vekt | 2.9 kg |



