BBE 16-3 110
Børstemaskin


| Strømforbruk | 1600 W |
|---|---|
| Utgangseffekt | 950 W |
| Spenning | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Tomgangshastighet | 1400 - 3900 o/min |
| Børste-/valsediameter Maks. | 120 mm |
| Børste-/valsebredde Maks. | 100 mm |
| Verktøyholder BSE/BBE | 19 mm |
| Kabellengde | 4.0 m |
| Mål LxBxH | 335 x 215 x 220 mm |
| Vekt | 2.9 kg |

