BSE 16-3 100
Palástcsiszoló gép


| Teljesítményfelvétel | 1600 W |
|---|---|
| Teljesítményleadás | 950 W |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Kefe átmérője | 125 mm |
| Kefe szélessége | 100 mm |
| Üresjárat fordulatszám | 1400 - 3900 1/perc |
| Kefecsiszoló szerszámtartó | 19mm |
| Kábelhossz | 4,0 m |
| Méretek SzxHxM | 345 x 215 x 220 mm |
| Súly | 2,8 kg |