BRE 16-3 125
Csőcsiszoló

| Teljesítményfelvétel | 1600 W |
|---|---|
| Teljesítményleadás | 950 W |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Szalagsebesség | 4.4 - 12.6 m/sec |
| Üresjárat fordulatszám | 1400 - 3900 1/perc |
| Szalaghossz | 760 mm |
| Szalagszélesség | 40 mm |
| Maximális használható csőátmérő | 125 mm |
| Kábelhossz | 4,0 m |
| Méretek SzxHxM | 495 x 185 x 350 mm |
| Súly | 3,4 kg |
