SE 16-2 125/150
SUPRAFLEX a csiszolás specialistája, festett felületekhez, fához, kőhöz és fémhez

| Teljesítményfelvétel | 1600 W |
|---|---|
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Maximális korongátmérő | 150 mm |
| Maximális támasztótalp méret | 150 mm |
| Üresjárat fordulatszám | 800 - 2200 1/perc |
| Forgó csiszoló szerszámtartó | M14 |
| Kábelhossz | 4,0 m |
| Kábeltípus | Piros hálózati csatlakozó |
| Méretek SzxHxM | 380 x 150 x 120 mm |
| Súly | 2,9 kg |



