SE 16-2 125/150
SUPRAFLEX, ιδανικό για τη λείανση βαμμένων επιφανειών, ξύλου, πέτρας και μετάλλου

| Ισχύς εισόδου | 1600 W |
|---|---|
| Τάση | 230 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Μέγ. διάμετρος δίσκου | 150 mm |
| Μέγ. μέγεθος δίσκου στήριξης | 150 mm |
| Αριθμός στροφών χωρίς φορτίο | 800 - 2200 σ.α.λ. |
| Υποδοχή εργαλείου περιστρεφόμενου λειαντήρα | M14 |
| Μήκος καλωδίου | 4,0 m |
| Τύπος καλωδίου | κόκκινο βύσμα |
| Διαστάσεις ΜxΠxΥ | 380 x 150 x 120 mm |
| Βάρος | 2,9 kg |



