IW 1/2" 18.0-EC/5.0 Set
Παλμικό μπουλονόκλειδο μπαταρίας 18,0 V





| Τάση συσσωρευτή | 18 V |
|---|---|
| Χωρητικότητα συσσωρευτή | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Σκάλες ροπής στρέψης | 3 σκάλες |
| Μέγ. ροπή βαθμίδα 1 | 140 Nm |
| Μέγ. ροπή βαθμίδα 2 | 170 Nm |
| Μέγ. ροπή βαθμίδα 3 | 250 Nm |
| Μέγ. ροπή λυσίματος | 350 Nm |
| Αριθμός στροφών χωρίς φορτίο | 0 - 2500 σ.α.λ. |
| Αριθμός κρούσεων χωρίς φορτίο | 0 - 3300 σ.α.λ. |
| Υποδοχή εργαλείου κρουστικού βιδώματος | 1/2" εξωτερικά |
| Αριθμός συνημμένων συσσωρευτών | 2 τμχ |
| Με φορτιστή | Ναι |
| Διαστάσεις ΜxΠxΥ | 140 x 75 x 240 mm |
| Βάρος χωρίς σετ συσσωρευτή | 1,1 kg |






