BRE 16-3 125
Ταινιολειαντήρας σωλήνων

| Ισχύς εισόδου | 1600 W |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 950 W |
| Τάση | 230 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ταχύτητα ταινίας | 4.4 - 12.6 m/sec |
| Αριθμός στροφών χωρίς φορτίο | 1400 - 3900 σ.α.λ. |
| Μήκος ταινίας | 760 mm |
| Πλάτος ταινίας | 40 mm |
| Κατάλληλο για μέγ. διάμετρο σωλήνα | 125 mm |
| Μήκος καλωδίου | 4,0 m |
| Διαστάσεις ΜxΠxΥ | 495 x 185 x 350 mm |
| Βάρος | 3,4 kg |
