FLEX. Originál.

Metody opracování v oblasti řemesla i průmyslu se mění neustále. Proto se soustředí naši inženýři a konstruktéři kromě údržby modelů tradičního programu, také na vývoj úplně nového elektrického ručního nářadí a systémových řešení.

Inovace je základem úspěchu. Tomu tak bylo v roce 1922, když jsem vyvíjeli ruční nářadí, a toto pak řešili přes stacionární elktromotory. Nebylo tomu jinak ani v roce 1954, když jsme vyrobili první vysokorychlostní úhlovou brusku DL 9 í a uvedli na trh.

Abychom učinili naše úhlové brusky ještě spolehlivějšími, efektivnějšími a pohodlnějšími, vyvíjíme stále dál. V roce 1997 jsme jakožto první výrobci elektrického ručního nářadí uvedli na trh dlouhokrkou brusku na sádrokarton - FLEX žirafu. Nyní máte k dispozici nejnovější generace žiraf. Vario-žirafa WST 700 VV s teleskopickou funkcí, s vyměnitelnou brusnou hlavou a perfektní manipulací udává nová měřítka.

A vše pokračuje razantně dále. FLEX investuje své zkušenosti do „řešení nových problémů“ a zajímavých produktů. Nechte se překvapit !

Innovation kommt von Tradition
Kennen Sie schon den Ursprung der Marke FLEX?

Mehr erfahren

Karriere
Möchten Sie auch ein Teil von FLEX werden? 

Das FLEX Karriereportal

FLEX Produktqualität
Qualitätswerkzeuge von Profis für Profis.

Mehr erfahren

FLEX für Profis
Die FLEX-Elektrowerkzeuge GmbH ist Mitglied der  European Power Tools Association.

Mehr erfahren

FLEX - Wir haben es erfunden!
Lernen Sie uns kennen.

Die Firmengeschichte

FLEX Servicequalität
Kunden-Service steht bei uns an erster Stelle. FLEX bietet daher einen kompetenten Rundum-Service. Dafür stehen wir mit unserem leistungsstarken Kundendienst-Center für Sie bereit und beantworten Ihnen alle Fragen zur Technik oder zum Zubehör. Falls Ihre FLEX einen Service braucht – kein Problem: Sie senden Ihre Maschine an unseren Kundendienst und wir erledigen den Service und schicken Ihnen Ihre FLEX umgehend zurück. 

FLEX Fachhandelstreue
FLEX gibt es exklusiv im Fachhandel. Und das aus gutem Grund. Denn wer hohe Ansprüche an Qualität und Funktionalität seiner Elektrowerkzeuge stellt, erwartet auch professionelle Beratung. Und die erhält man eben nur beim speziell geschulten und autorisierten Fachhändler. Bei Ihrem FLEX Fachhändler finden Sie das optimale Werkzeug und Zubehör für Ihre speziellen Anforderungen.