Suchá stavba/malíři

Suchá stavba/malíři

Brusky na stěna a stropy

Vysoký uživatelský komfort, aplikační všestrannost a nejspolehlivější kvalita: FLEX Giraffe® vždy přesvědčivá dokonalou ovladatelností, vynikajícím vyvážením a perfektními pracovními výsledky.

FLEX je na trhu jediným výrobcem brusek s dlouhým krkem, který nabízí kompaktní systémová řešení: od síťových variant brusek na sádrokarton přes aku-žirafu, síťovou mini-brusku, až po žirafu na beton. V kombinaci s FLEX bezpečnostními vysavači, příslušenstvím a brusivem, malými vibračními a excentrickými bruskami, vrtačkami a stavebními šroubováky, míchadly, pilami, stejně jako stavebními svítidly přináší komplexní řešení pro malíře a sádrokartonáře. This is Proformance.

 

BRUSKY NA STĚNY A STROPY

Na načítanie služby s názvom Youtube potrebujeme váš súhlas!

Ak chcete sledovať toto video, prečítajte si podrobnosti a prijmite podmienky služby.

Systém výměny brusných hlav

The right sanding head for every application

Inovativní výměnný systém pro zvládnutí každého úkolu rukou skutečného mistra: brusné hlavy lze jednoduše vyměnit pouhým "cvaknutím". Nejvyšší flexibilita a ovladatelnost umožňuje nepřerušované opracování stěn a stropů bez poškození všech kontaktních ploch v nejvyšší kvalitě:

 • Pro každý požadavek odpovídající brusná hlava: opracování koutů, rohů, větších i menších ploch - rotační i excentrické brusné hlavy
 • Rychlá a efektivní práce
 • Dokonalý a precizní výsledek práce

Vhodná kombinace pro Aku-Giraffe, GE7, Giraffe® na beton and Handy Giraffe.

Excentrická brusná hlava

Bezproblémové dosažení stupně kvality opracování povrchu Q3 a Q4. Způsob pro kontrolované a dokonalé opracování tmelů i celoplošných stěrek.

Trojúhelníková brusná hlava

Speciální hlava pro opracování koutů a rohů umožňující práci při opracování přechodů mezi stropy a stěnami bez potřeby použití dalších nástrojů.

Kulatá brusná hlava

Pro rotační plošné opracování povrchů s dosažením vysoké efektivity úběru materiálu.

Segmentová brusná hlava

Pro rotační opracování ploch v blízkosti přechodů mezi stěnami a stropy. Otočný okrajový segment šetří komplikovanou práci. Efektivní broušení bez potřeby speciálních nástrojů.

Pro každou stavbu tu správnou Giraffe®

Aku-Giraffe

Optimální těžiště, propracovaná ergonomie ale především: výrazně nižší hmotnost než všechny ostatní akumulátorové brusky s dlouhým krkem: Nová Aku-Giraffe řady 18 Voltů nabízí nejvyšší uživatelský komfort a je při tom "super" lehká – pro pohodlnou práci bez únavy v nejvyšší třídě kvality Q4. Bezuhlíkový motor přináší vysoký stupeň účinnosti a dlouhou životnost.

GE MH 18.0-EC akumulátorová bruska na sádrokarton je opatřena FLEX inovativním systémem výměny brusných hlav: Opracování koutů, rohů i hran a to až do okrajů, opracování ploch – Aku-Giraffe je stvořena pro všechny aplikace. Díky energii ze zdroje 18 Voltů nabízí bruska s dlouhým krkem nekonečnou flexibilitu.

AKU-GIRAFFE

Giraffe® GE 7

Nová generace GE 7 je robustní a díky inovativnímu systému výměny brusných hlav vždy připravena pro všechny požadované aplikace. Flexibilita v používání, maximální účinnost při použití – to je GE 7.
GE 7

Giraffe® GE 5

Velice šikovný, lehký stroj s optimálně snadným používáním. K tomu špičkový poměr cena-výkon.
GE 5

Beton-Giraffe® GDE 10

Beton-Giraffe® GDE 10 se dokonale hodí pro opracování betonu, omítek, barev, stěrek, přírodního a umělého kamene, lepidel na dlaždice a mnoha dalších materiálů na stěnách a stropech.
Beton-Giraffe

Handy-Giraffe®

Malá, lehká s bezuhlíkovým motorem - GCE 6-EC je perfektní bruska pro sádrokartonové konstrukce, podkrovní vestavby, omezené pracovní prostory a pro práci na lešení. Kvalitu povrchu Q4 lze bez problémů dosáhnout použitím excentrické brusné hlavy.

V kombinaci se systémem výměny brusných hlav je Handy-Giraffe® ideálním doplňkem pro práci v úzkých prostorách a na menších plochách stěn a stropů.

Handy-Giraffe

Ucelený systém pro malíře a sádrokartonáře

Bezpečnostní vysavače

Osvědčený odsávací systém Giraffe® s mírou účinnosti vyší než 95% je ideálně doplněn bezpečnostním vysavačem FLEX, který může být vybaven praktickým držákem žirafy. To zajišťuje vysoký stupeň mobility a čisté a bezpečné uložení pracovního nářadí při pohybu na staveništi.

 • Bezprašné a čisté pracovní prostředí díky systému odsávání prachu
 • Držák pro bezpečné odložení žirafy
 • Rychlé uložení pracovních pomůcek

BEZPEČNOSTNÍ VYSAVAČE

Mobilní stanice pro brusky s dlouhým krkem

Vozík pro žirafu GM 340 je mobilní pracovní stanice pro opracování stěn a stropů pomocí brusek s dlouhým krkem FLEX. Broušení velkých ploch je především enormně snazší: uživatel nemusí brusku zvedat a držet sám, což výrazně snižuje potřebné úsilí.

 • Efektivní práce na velkých plochách
 • Komfort pro záda snížením únavy a tlaku
 • Brzděná kola pro přesné a lehké manévrování

VOZÍK PRO ŽIRAFU

Vhodné brusivo a příslušenství

FLEX má ve svém sortimentu to správné brusivo pro každou aplikaci:

 • Brusný papír s vysokou úběrovou schopností, pro odstranění barev a tmelů, pro rychlé broušení a vyrovnání povrchu, broušení stěrek v suché výstavbě
 • Brusné mřížky pro efektivní odstranění větších i menších nerovností
 • Pady pro superfiniš pro dosažení ideálního výsledného vzhledu a lesku speciálních okrasných stěrek
 • Brusná rouna pro zdrsnění, čištění a matování starých vrstev laků před novým nátěrem nebo pro mezibroušení voskovaných, olejovaných nebo lakovaných dřevěných ploch, prkenných podlah a OSB desek
 • Diamantové brusné pady pro suché broušení v oblasti stavby a renovace, broušení a leštění betonových a přírodních kamenných povrchů

BRUSIVO

Prodloužení pro žirafu

 

Vysoké stropy? Žádný problém s FLEX prodloužením žirafy. Prodloužení umožňuje práci ve velkých výškách a ještě větší flexibilitu celého systému. Snadná montáž bez nářadí, vhodné pro GE5 a GE7.

PRODLOUŽENÍ GIRAFFE

Ostatní produkty pro sádrokartonáře a malíře

Brusky

Vrtačka/šroubovák

Míchadla

Pily

Aku-vyhřívaná bunda

Osvětlení

Aku-plně spektrální svítilna

Aku-konstrukční svítilna

Aku-lampa

Aku-ruční reflektor