RETECFLEX. Velmi všestranné použití. Produktová

Efektivní opracování podlah a stěn speciálními bruskami od firmy FLEX.

Zda jde o odstranění omítek, betonu, mazanin nebo stěrkových vrstev a zaschlých tmelů – FLEX má pro každý úkol správné řešení problému. Je jedno, zda se jedná o velké nebo malé plochy, rohy nebo hrany – FLEX sanační brusky nebo frézy neznají žádné překážky. Všechny sanační brusky jsou vybaveny robustními motory, které vydrží vysoké zatížení. Samozřejmě jsou stroje přizpůsobeny efektivnímu odsávání prachu, pro napojení na FLEX vysavače, zabraňující, aby se do okolí dostal prach zdraví nebezpečný.

V nové inovativní RETECFLEX RE 14-5 115 máte k dispozici mnostranné použitelné nářadí pro četné způsoby využití v renovacích a modernizacích. RETECFLEX může být rychle a jednoduše přizpůsobena Vašim potřebám. Jedno, zda frézovací hlava, perforátor, diamantový brusný talíř nebo brusný či leštící kotouč, všechny nástroje jsou vyměnitelné několika pohyby. Přesvědčte se o mnoha možnostech nové RETECFLEX RE 14-5 115.

Speciálně vyvinutý pro různé druhy využití, je Vám k dispozici obsáhlý program FLEX příslušenství.

O přizpůsobení rychlosti při broušení a leštění se stará regulace otáček. Otáčky zůstávají při zatížení konstantní. RE 14-5 115 má plynulý rozběh pro jemný start. Kontrola teploty zabraňuje propálení vinutí motoru. Poškozením, způsobených prachem, se brání kompletním zalitím elektroniky a speciální ochranou na vinutí.

RETECFLEX. Specialista, který umí brousit, frézovat, perforovat a leštit.

Dostatek výkonu
Silný motor 1400 W pro rychlý pracovní postup.

Extrémně přizpůsobitelný
Elektronicky regulovatelná rychlost. Pro různé nástroje a vůči teplotně citlivým materiálům vždy ty správné otáčky.

Ten ale vysává
Čisté a zdravé pracovní prostředí díky dokonalému odsávání prachu.

FLEX Clip-systém
Velký průměr odsávání, rychle a bezpečně připojený pomocí FLEX Clip-systému. Nejsou nutné žádné adaptéry nebo redukční matice.

Až do krajů
Výkyvný segment kartáče pro rychlé přizpůsobení se pro opracování v rozích.

Odsávací kryt průměr 115 s kartáčovým lemem
Výškové nastavení bez nástrojů, pro rychlé a jednoduché přizpůsobení krytu, odpovídající požadované pracovní hloubce. Odsávací kryt průměru 115 mm s kartáčovým lemem pro brusné práce.

Opěrný kryt D 80
Výškově stavitelný kryt D 80, s beznástrojovou výměnou frézovacích nástrojů a perforátoru, pro optimální vedení stroje a správné odsávání prachu.

Aretace vřetene
Jednoduchá výměna nástroje díky vestavěné blokaci hřídele.

Vždy ta správná poloha
Optimální poloha držadla pro různé pracovní situace.

RETECFLEX. Všeumělec mezi specialisty v oblasti sanací.

RETECFLEX je velice všestranně použitelné nářadí pro použití při sanacích, renovacích a modernizacích. Kompaktní konstrukce vyhovuje ideální manipulaci. RETECFLEX je ideální pro opracování menších ploch. Ať s opěrným krytem nebo s odsávacím krytem s kartáčovým lemem – opracování až do krajů je v obou případech možné. Odsávací kryt má beznástrojově stavitelný okrajový segment. Ideální stroj pro menší řemeslnické firmy. Univerzální stroj pro mnoho druhů použití. A vždy důsledný v odsávání prachu.

Rychle a jednoduše přizpůsobeno různým požadavkům.

Silný partner
RETECFLEX si ví rady i se silně zvětralým starým betonem.

Vše je možné
Výkyvný kartáčový segment je ideální pro práce až do krajů. I s otevřeným kartáčovým segmentem je odsávání prachu dokonalé.

Robustní konstrukce
Frézovací hlava se svými 12 frézovacími kolečky je vhodná především pro odstranění starých lepidel na dlaždice.

Brousí skoro všechno
RETECFLEX je s brusným talířem na suchý zip a brusnými kotouči ideální pro obroušení starých barev a dřeva – s odsáváním prachu.

Perfektní manipulace
Díky nízké hmotnosti a perfektní manipulaci je možné pomocí RETECFLEX vynikajícím způsobem opracovat všechny stěny.

Pomoc v odstraňování tapet
Barvou zatřené tapety se rozruší řeznými koly nového perforátoru. Tak může tekutina (uvolňovač tapet) rychleji proniknout.