FLEX žirafa – celosvětový systém č. 1 Produktová

FLEX žirafa – celosvětový systém č. 1 pro broušení stěn a stropů.

Nejpohodlnější FLEX Giraffe® všech dob. Vysoký komfort pro obsluhu, všestrannost při použití a osvědčená kvalita–made in Germany: FLEX Giraffe® GE 5/GE 5 R je lehčí, flexibilnější a robustnější než kdy dřív. A kdo vyžaduje ještě lehčí stroj s větší manipulovatelností, tomu FLEX nabízí Okapi® GSE 5 R. Se všemi přednostmi Giraffe® GE 5 R – ale v kratší variantě.

Když firma FLEX v roce 1997 přišla jako první s dlouhokrkou bruskou žirafou WS 702 VEA na opracovaní stěn a stropů, došlo v pracovních procesech malířů, pracovníků v oboru suchých staveb, štukatérů a mnohých dalších oborech k revoluci. V dnešní době dodavá firma FLEX nejvíce žiraf – dlouhokrkých brusek na světě. Po spolehlivé a osvědčené žirafě WS 702 VEA následovala inovativní a jedinečná Vario-žirafa WST 700 VV. Poprvé existuje dlouhokrká bruska, která se umí „natáhnout“ s jedinečným systémem vyměnných hlav. Kromě opracovaní velkých ploch je také možné, pomocí

hlavy s trojúhelníkovými brusivy opracovávat bez problemů také kouty a rohy. A to bez žebříku či lešení. Výborný pomocník pro finální práce. Žirafou na beton WST 1000 FV byla rozšířena a odpovídajícím způsobem přizpůsobena technika úspěšné dlouhokrké brusky na opracovaní omítek, betonu, natěrů, mazanin, přírodních a umělých kamenů, lepidel na dlaždice a mnoha dalších materialů na stěnách a stropech. Nová a příruční Handy-žirafa WSE 7 Vario je optimálním doplňkem k Vario-žirafě, především pro práci ve stísněných prostorách a pro opracování menších stěn a ploch stropů. Aby byla práce na velkých plochách a vysokých stropech (do 3,20 m) pro Vás jěště snažší, vyvinuli jsme pro Vás vozík na žirafu GM 320. Firma FLEX nabizí jedinečnou rodinu dlouhokrkých brusek, které uspokojí prakticky všechny požadavky. Na následujících stránkách Vás seznámíme s všestrannými možnostmi použití FLEX – žiraf.

FLEX Giraffe®. Jednoznačně ta nejlepší.


Tak lehká jako žádná jiná. Promyšlené využití materiálu a hmotnostně optimalizovaná konstrukce stroje: FLEX Giraffe® je se svými 3,9 kilogramy skoro o jedno kilo lehčí než její předchůdkyně. To umožňuje ještě lepší manipulaci a bezúnavnou práci na vysokých stropech, ale i na stěnách. Tak pohodlná jak vypadá. Jedinečný koncept vyváženosti FLEX Giraffe® GE 5/GE 5 R zaručuje pohodlnou a bezúnavnou práci. Díky optimalizovanému těžišti a jednoduché manipulaci se stává broušení znatelně komfortnější. I její krk, útlá trubka s prolisem pro držení, přispívají k ergonomii celého stroje. A: FLEX Giraffe® je prakticky bez vibrací.

Více informací

Produktová

FLEX Giraffe®. Do ruky lépe padnoucí než kdy předtím.

Citlivější než kdy předtím
Super-Soft-Pad na suchý zip je ideální pro jemné broušení stěrkových ploch. GE 5/GE 5 R je optimalizována pro použití s perforovaným brusným papírem.

Variabilnější než kdy předtím. 
FLEX Giraffe® se dokáže díky použití prodloužení „natáhnout“. Pak dosáhne až do výšky 3,20 metrů. Jelikož prodloužení není napevno integrováno, zůstává stroj v základním vybavení velmi lehký.

Lehčí než kdy předtím
FLEX Giraffe® je se svými 3,9 kilogramy skoro o kilo lehčí než její předchůdkyně. To přináší lehčí manipulaci a práci bez únavy.


Pohodlnější než kdy předtím.
Díky optimalizované poloze těžiště je FLEX Giraffe® perfektně vyvážená. Tak je s ní možno pohodlně a neúnavně pracovat. Útlá trubka s prolisem pro držení činí použití ještě komfortnějším.

Všestrannější než kdy předtím.
Díky brusné hlavě, přizpůsobené pro práci až do okrajů je možné s GE 5 R brousit nejen stěny a stropy, ale i přechody mezi stropy a stěnami a hrany. Nářadí šetří hodně času, a eliminuje potřebu používání dalších speciálních strojů.

Dokonalejší než kdy předtím.
Mohutný šroub umožňuje beznástrojovou výměnu talíře.Přepravní systém Giraffe®. Lehká, robustní a inovativní.


Přepravní brašna na FLEX Giraffe® GE 5/GE 5 R a Okapi® GSE 5 R nabízí optimální ochranu díky pevnému textilnímu materiálu a tvarovkám z pěny. Brašna se dá díky dobře dimenzovaným držadlům komfortně nosit. V brašně je také dostatek místa pro brusivo a další příslušenství. Podobně vybavený umělohmotný kufr je ve srovnání s touto brašnou asi o 4 kg těžší.

Přepravní brašna na FLEX Giraffe® GE 5 / GE 5 R

Přepravní brašna na FLEX Okapi® GSE 5 R

FLEX Vario-systém. Vše pomocí jednoho kliknutí.

Zda stěny nebo stropy, zda menší nebo větší pracovní plochy, zda plochy nebo hrany a rohy – pomocí brusek na stěny a stropy FLEX Vario-systému jste na vše připraveni. Kromě Vario-žirafy WST 700 VV, ideální brusky pro vysoké stěny a stropy, máte nyní k dispozici také „malou“ Handy-žirafu WSE 7 Vario pro opracování menších a těžko dostupných ploch. A to vše s inteligentním systémem výměny hlavy pro broušení s kulatou nebo trojúhelníkovou hlavou. Nechte se na následujících stránkách přesvědčit chytrým FLEX Vario-systémem.

Plochy nebo kouty? Vario-žirafa umí obojí.


Vysoký výkon úběru a efektivní odsávání prachu znamenají rychlý pracovní postup. Ať jde o broušení tapetovaných ploch, broušení polystyrénových desek při zateplovacích pracích, o broušení tmelených ploch nebo jemné broušení okrasných omítek a celoplošných stěrek, dosahuje Vario-žirafa s kulatou brusnou hlavou výsledky, za které se stydět nemusí. Pomocí výměnné excentrické trojúhelníkové brusné hlavy mohou být opracovávány kouty a rohy. Odpadají další dodatečné ruční práce. Trojúhelníková brusná hlava otočná o 360°umožňuje bezproblémové broušení ve všech polohách. Také v úzkých rozích a koutech se umí Vario-žirafa WST 700 VV pohybovat a nadchne vždy perfektním výsledkem.

Produktová

Na výsledku vždy záleží.

Precizní a jisté vedení
Díky velkému množství možností držení je možno neustále pracovat s Vario-žirafou přesně a jistě – také přímo před tělem.

Vždy v ose
Pomocí brusné hlavy, otočitelné o 360°, je možné Vario-žirafu hravě vést až do rohů. To umožňuje bezešvé broušení ve všech polohách, také v těch nejužších rozích a koutech.

Perfektní rozložení
Pro optimální vyvážení nabízí Vario-žirafa kromě ergonomického držadla také několik úchopů na krytu motoru.

Jistota je jistota
Zvláštní ochranu již opracovaných ploch nabízí vyměnitelné ochranné rohy s kluznými plochami.


Žirafo, natáhni se!
Díky držadlu ve tvaru T s funkcí teleskopu je možno přizpůsobit délku brusky v rozmezí 133-173 cm. Vždy umožňuje optimální přítlak při broušení.

Až do rohu
Díky teleskopické funkci je možno pohodlně opracovávat také těžko dostupné rohy trojúhelníkovou brusnou hlavou.

Vozík na žirafu. Pro ty, jejichž cíle jsou vysoko.


FLEX vozík na žirafu GM 320 je mobilní pracoviště pro opracování stěn a stropů pomocí FLEX žiraf. Především při broušení velkých ploch dojde k enormnímu zlehčení práce pomocí vozíku na žirafu GM 320. Uživatel nemusí sám zvedat žirafu , tím se redukuje znatelně jeho použití síly a není tak unavený.

Více informací

Produktová