FLEX aku-systém

 

Síla a výkon bez omezení.

 

Nejmodernější technologie akumulátorů, patentovaný chladící systém a aktivní řízení teplot přinášejí:

  • Bezkonkurenční výkon a vlastnosti
  • Delší dobu použití
  • Extrémě dlouhou životnost

 

KEEP COOLTM – Chladící systém pro maximální výkon akumulátorů bez omezení

 

Články akumulátorů jsou obaleny chladícím materiálem, který aktivně absorbuje přebytečné teplo a tím výrazně redukuje zahřívání. KEEP COOLTM technologie tím brání přehřívání akumulátorů.

Výsledkem je, podstatně delší výdrž baterie – a to při plném výkonu.

 

Vyšší počet nabíjecích cyklů poškozuje akumulátory, ztrácejí část kapacity a jejich životnost se stále více snižuje. KEEP COOLTM technologie výrazně redukuje tento proces a ztrátu kapacity snižuje.

Extrémně dlouhá životnost baterie – zaručena.

 

KEEP CONTROL – řízení zahřívání pro dlouhou životnost

 

Systém řízení akumulátoru monitoruje proud, napětí, teplotu a řídí proces nabíjení:

Při práci elektronika v akumulátoru permanentně sleduje napětí článku a jeho teplotu; tato data jsou přenášena do stroje. Elektronika ve stroji sleduje a měří toky proudu.

Během procesu nabíjení elektronika v akumulátoru monitoruje a měří napětí, teplotu a toky proudu a tím řídí parametry nabíjení. Elektronika v baterii vyhodnotí stav nabití a zajišťuje, aby byla baterie nabíjena co nejšetrněji.

Pro prodloužení životnosti akumulátorů a jejich rychlé a šetrné nabíjení.

V moderním rychlonabíjecím modulu FLEX jsou baterie i nabíječka neustále chlazeny, což rovněž zajišťuje ještě rychlejší a šetrnější proces nabíjení.

10.8 a 18 Voltů – odpovídající řešení pro každou aplikaci

 

Od lehčích a po nejtěžší aplikace, přes stroje s vynikajícím poměrem cena-kvalita až po moderní bezuhlíkovou technologii, FLEX aku-program obsahuje vše, co potřebujete.

Bezuhlíková EC-technologie pro ještě větší výkon a práci bez potřeby údržby

 

Bezuhlíkové motory FLEX jsou extrémně robustní, opotřebení odolné a skutečně plné výkonu v každodenním pracovním nasazení. V kombinaci s FLEX aku-technologií tvoří bezkonkurenční špičkový koncept produktu a pohonu pro maximální výkon při maximální aplikační svobodě.

  • Až o 65% delší doba použití
  • 10x delší životnost
  • Až o 30% vyšší výkon