Jedinečné inovace

FLEX přináší novou generaci akumulátorového nářadí, s novým, sofistikovaným konceptem strojů a akumulátorů, s novými měřítky kvality a výkonnosti. Speciální systém přináší vysoký výkon, nejen pro použití při vrtání a šroubování, ale i velmi dlouhé pracovní nasazení.

více
Poznejte svět produktu FLEX Objednat Katalog

L 125 18.0-EC

Více síly - více výkonu. Aku-úhlová bruska 18,0 V.

Produktová

VCE 44 M AC

Nové Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru. 

Produktová

FLEX na veletrzích

Navštivte nás na veletrzích.

DATA VELETRH

FLEX. Originál.

Metody opracování v oblasti řemesla i průmyslu se mění neustále. Proto se soustředí naši inženýři a konstruktéři kromě údržby modelů tradičního programu, také na vývoj úplně nového elektrického ručního nářadí a systémových řešení.

Inovace je základem úspěchu. Tomu tak bylo v roce 1922, když jsem vyvíjeli ruční nářadí, a toto pak řešili přes stacionární elktromotory. Nebylo tomu jinak ani v roce 1954, když jsme vyrobili první vysokorychlostní úhlovou brusku DL 9 í a uvedli na trh, tím jsme vymysleli pojem "flexa".

Abychom učinili naše úhlové brusky ještě spolehlivějšími, efektivnějšími a pohodlnějšími, vyvíjíme stále dál. V roce 1997 jsme jakožto první výrobci elektrického ručního nářadí uvedli na trh dlouhokrkou brusku na sádrokarton - FLEX žirafu. Nyní máte k dispozici nejnovější generace žiraf. Vario-žirafa WST 700 VV s teleskopickou funkcí, s vyměnitelnou brusnou hlavou a perfektní manipulací udává nová měřítka.

A vše pokračuje razantně dále. FLEX investuje své zkušenosti do „řešení nových problémů“ a zajímavých produktů. Nechte se překvapit !